Kommenteeri

Suured lilled - kellele ja milleks? Ilusad kaunistamise ideedEi ole kahtlust, et käsitööna valminud hiigelsuured lilled püüavad pilke. Õigupoolest selle eesmärgiga ongi nad loodud. Aga kuidas siis ikkagi neid erilisi dekoratsioone kasutada? Selles postituses vaatamegi lähemalt, missugused on suurte kunstlillede kasutamise võimalused ning kes võiksid seesugustest kujunduselementidest rõõmu tunda.

1. Pulmakaunistused

Eriline pidu vajab silmapaistvaid dekoratsioone. Suured paberlilled annavad võimaluse luua mitmesuguseid muljetavaldavaid kaunistusi, mis sobivad pulmapeole kui valatult. Järgnevalt toome välja mõningad ideed:

Pulmakaared - muuda oma tseremoonia meeldejäävaks näiteks luksusliku lilledega kaetud kaarega või kasuta efekti lisamiseks üksikuid suuri õisi. 

        
Illustreerivad fotod. Pildile vajutades avaneb originaalallikas


Lilleseinad
- suurte paberlilledega kaetud sein on ühtaegu nii ilus kujunduselement kui ka ideaalne fototaust. 

        

   
Lillekimbud
- hiiglaslikult suurtest lilledest kimbud näevad tõeliselt kenad välja peosaali kaunistusena või näiteks pruutpaari laua juurde paigutatuna.

              


Üksikult seisvaid gigantlilli saab edukalt kasutada näiteks teeraja ääristamiseks või tseremooniakoha kaunistamiseks.
            
        

Lauakaunistused, lauanumbrid ja kohasildid – peolaua keskele asetatud suursugused lilleseaded muudavad ruumi tõeliselt pidulikuks. Veel ühe ilusa variandina võid kasutada suurt lilleõit näiteks lauanumbri või kohasildi presenteerimiseks. 

        


Seinakaunistused - Paberist lilli saab kinnitada nii kardina kui seina külge. Efektse tausta saamiseks piisab juba mõnest suurest õiest. Samas oskuslikult sätitud suur hulk paberist lilli annab luksuslikuma tulemuse. Kui kardina taha lisada veel tulukesed, jääb tagataust tõeliselt silmapaistev. 

        
                


2. Sünnipäeva dekoratsioonid

Suured lilled sobivad hästi sünnipäevapidude kaunistamiseks. Kauneid valikuid  leidub nii laste- kui täiskasvanute tähtpäevade ilmestamiseks. Nagu pulmapidude puhul, sobib ka sünnipäeva koosviibimist kaunistada silmapaistva lilleseinaga. Paberist lilledega kaetud tausta abil on võimalik luua ilus ja meeldejääv fotonurk.

Käsitöölilledega on võimalik katta suuri numbreid, mis sobivad nagu valatult  just laste sünnipäevadele rõõmu pakkuma. Aseta selline number uhke tausta ette ja saad muljetavaldava dekoratsiooni.

        


 
3. Aksessuaarid fotosessiooniks

Kui soovid muuta oma fotosessiooni tõeliselt meeldejäävaks, tasub pildistamisel kasutada imeilusaid gigantlilli. Lisa veidi fantaasiat ja Su fotod näevad välja nagu muinasjuturaamatus! Tee võrratuid fotosid oma lastest, jäädvusta romantilisi hetki koos kallimaga või poputa iseennast ühe erilise fotosessiooniga. Pole vahet, missuguse pildistamise kasuks otsustad, suured lilled lisavad veetlust ja salapära!


        
            

4. Kodukujundus käsitöölilledega

Suured lilled sobivad tänu oma efektsele välimusele väga hästi ka kodukujunduses kasutamiseks. Näiteks võib luua armsa kaunistuse lastetoa seinale või kasutada gigantseid õisi magamistoa kujundamisel. Lisaks on võimalik kodu ilmestamiseks kasutada ise  seisvaid varrega interjöörililli, mis löövad ruumi särama.

                5. Eriline lill kinkimiseks

Kui soovid kedagi üllatada tõeliselt eriliste lilledega, on käsitöölilled kindlapeale minek. Võid kinkida ühe suursuguse õie või otsustada hoopis vägeva kimbu kasuks. Igal juhul võid ette kujutada kingisaaja rõõmust säravat nägu kui ta sellise uhke kingi vastu võtab. Seesugused suured õied sobivad ideaalselt näiteks kõrgesse põrandavaasi asetamiseks. Gigantlillede kinkimise kasuks räägib ka see, et mõne päeva möödudes ei pea kurvastama lillede närtsimise pärast - käsitöölillede ilu kestab aastaid!

        

 

Kas eelnevalt toodud võimalused kõnetasid Sind ning said inspiratsiooni gigantlillede kasutamiseks? Võta meiega ühendust ja valmistame Sinu unistuste kaunistuse!

Võlulill pakub dekoratsioonide rentimise võimalust! Vaata lähemalt
siit

Kui meie valikus ei ole veel soovitud kaunistusi, anna julgelt oma ideest teada, et saaksime need Sinu jaoks valmistada.

Email again:

Lisa kommentaar

Email again: