Dekoratsioonide rentimise tingimused

Broneeringu tegemine

Broneerimiseks vali esmalt välja esemed, mida tahad laenutada. Seejärel anna oma soovist teada kontaktvormi kaudu ühendust võttes või kirjutades aadressil volulillestuudio [@] gmail.com. Lisa kindlasti kuupäev, millal soovid dekoratsioone kasutada.Vastame päringule esimesel võimalusel. 

Laenutamise periood

Toodete juures olev hind kehtib 24-tunnise laenutuse kohta. Kui vajad dekoratsioone pikemaks ajaks, küsi personaalset pakkumist. 

Transport, paigaldus ja mahavõtt

Väiksemaid kujunduselemente on võimalik tellida mugavalt pakiautomaati ning pärast kasutamist saadad need meile samamoodi tagasi. Transpordiks kuluvat aega ei arvestata rendiperioodi sisse.

Suurte mõõtmetega kaunistusi on võimalik transportida kulleriga. Mõlema suuna transpordikulud katab klient.

Suurte ja keerukate kompositsioonide puhul pakume kohaletoomise, paigaldamise ja mahavõtmise teenust (sisaldub hinnas). Tallinna piires on transport tasuta, muul juhul lisandub transporditasu vastavalt kokkuleppele.

Lõhutud või rikutud vara kahjude hüvitamine

Dekoratsioonide tellija vastutab esemete heaperemeheliku kasutamise eest. Kaunistuste märkimisväärse kahjustamise või kasutuskõlbmatuks muutmise korral, tuleb tasuda nende taastamisele kuluv summa või maksta eseme väärtuse ulatuses kahjuraha. 

Tagatisraha

Kaunistuste laenutamisel võetakse kliendilt tagatisraha summas 30 €. Tagatiseks oleva raha saab laenutaja tagasi viivitamatult peale dekoratsioonide üleandmist teenusepakkujale. Kui tagastatud toodetel tuvastatakse kliendi tekitatud kahjustused, võidakse tagatisraha või mingit osa sellest kasutada kaunistuste taastamiseks. Tekkinud olukordade lahendamiseks võetakse kliendiga alati ühendust, et leida mõlemale osapoolele sobiv lahendus.